Newsletter

Home / Newsletter

Od ponad 20 lat zajmuję się praktycznym zastosowaniem metod Lean i Six Sigma w ciągłej poprawie.

Znajomi cenią mnie za biznesową empatię i za sposób, w jaki dzielę się moją wiedzą. Od ponad 20 lat zajmuje się praktycznym zastosowaniem metod Lean i Six Sigma w ciągłej poprawie. Znajomi cenią mnie za biznesową empatię i za sposób, w jaki dzielę się moją wiedzą.Publikuję materiały video na YouTube.Prowadzę grupę na Facebook – Mistrzów Osobistej Doskonałości
Oto trzy tematy, o których będę chciał Ci opowiadać raz w tygodniu

Reorganizacja firm

Prowadzę obecnie trzy projekty reorganizacji całych firm. Od relacji między pracownikami, procesy, planowanie, sprzedaż. Robię to z moim zespołem i będę chciał podzielić się tutaj podejściem, metodami i efektami naszej pracy.

Szkolenia Lean i Six Sigma

Podczas każdego projektu zmian trzeba wesprzeć zespoły wiedzą. Robię to już od ponad 10 lat.Szkolenia w formie tradycyjnej są opisane na mojej stronie : PROMAKO.Aby oszczędzić czas i pieniądze organizuję szkolenia on-line na mojej platformie AkadeamiaMOD.Będę informował o nowych terminach na bieżąco.

System zdalnego monitorowania maszyn

Wsparcie dla ciągłych działań prewencyjnych odnośnie parku maszynowego jest jednym z najważniejszych zadań w każdej firmie. TPM – Total Preventive Maintenance jest moim trzecim ważnym obszarem. Chcę podnieść wiedzę firm z tej dziedziny i będę promował moje rozwiązanie bazujące na kontroli drgań i temperatury maszyn.

Wysyłam cotygodniowy e-mail!

W moim newsletterze umieszczam informacje o powyższych tematach. Jeżeli jest to dla Ciebie interesujący temat, to zapisz się na bezpłatny newsletter poniżej.